Doelgroep Coördinator-Hoofd BHV Herhaling
De Coördinator-Hoofd BHV Herhaling is een herhaling voor kandidaten die in het bezit zijn van een Coördinator-Hoofd BHV diploma of de taak als Hoofd BHV’er op zich nemen binnen de organisatie.
De Coördinator-Hoofd BHV Herhaling zal worden verzorgd volgens de richtlijnen en eindtermen van het Nederlands Instituut Bedrijfshulpverlening (NIBHV). Tijdens de herhaling worden uw kennis en vaardigheden verder ontwikkeld en de relevante wijzigingen in wet- en regelgeving besproken. Daarnaast is er aandacht voor vragen/problemen vanuit de BHV-organisatie van de deelnemers.
Wat komt aan bod tijdens de Coördinator-Hoofd BHV Herhaling?
Tijdens deze herhalingsdag fris je jouw kennis als Coördinator of Hoofd BHV op en bespreek je actuele onderwerpen die belangrijk zijn voor jouw rol binnen de BHV-organisatie. Er is ruimte voor verdieping, praktijkvragen en het uitwisselen van ervaringen met andere deelnemers. Aan bod komen onder andere:
- Relevante wijzigingen in wet- en regelgeving;
- Richtlijnen en eindtermen volgens het NIBHV;
- Aandachtspunten binnen de eigen BHV-organisatie;
- Praktijkvragen en knelpunten uit de dagelijkse werksituatie;
- Kennisdeling met andere Coördinatoren en Hoofden BHV.
Na afloop ontvang je een certificaat als bewijs van deelname.
Wil je de Coördinator-Hoofd BHV Herhaling liever op een andere locatie volgen? Dat kan!
AREHBO beschikt over een hooflocatie in Ede, en over een landelijk dekkend netwerk van 23 BHV-oefencentra waar de trainingen kunnen worden verzorgd. Het betreft hier volwaardige oefencentra met inpandige scenatioruimtes en blusfaciliteiten.
- 23+ trainingslocaties door het hele land
- Incompany trainingen op aanvraag mogelijk
Bekijk hier ons cursusaanbod
Sorry, momenteel hebben we geen cursus vrij waarop aangemeld kan worden. Toch aanmelden? Stuur een e-mail naar info@arehbo.nl , of bel naar 0318 – 47 88 70 .
Veelgestelde vragen
AREHBO is gevestigd aan de Keesomstraat 19 in Ede, maar de cursus kan ook op locatie binnen jouw organisatie of bij één van onze landelijke trainingslocaties gevolgd worden.
De Coördinator-Hoofd BHV Herhalingscursus duurt 1 dag. Tijdens deze dag fris je jouw kennis op, bespreek je actuele wet- en regelgeving en is er ruimte voor praktijkvragen uit de eigen BHV-organisatie.
Cornalie
Heb je een vraag?
Ons team van ervaren specialisten helpt je graag verder. Neem contact op voor meer informatie over onze veiligheidscursussen of brandbeveiligingsdiensten, en ontvang snel een passend antwoord.