Hoe ziet een VCA Basis e-learning en examen eruit?
Uiterlijk 3 weken voorafgaand aan de training ontvangen de deelnemers e-learning module VCA Basis. De verkorte variant van VCA Basis is een zelfstudie. De cursist gaat zelf de stof bestuderen via onze handige e-learning module.
Na afloop van de e-learning leg je op een beschikbare datum een examen van 60 minuten af die bestaat uit 40 meerkeuzevragen. Om het VCA Basis diploma te behalen dien je 28 vragen of meer goed beantwoord worden. Na afronding van de VCA Basiscursus heb je inzicht in wet- en regelgeving.
Hoe haal je jouw VCA Basis diploma?
Er zijn verschillende mogelijkheden om een VCA Basiscursus te volgen:
- VCA Basiscursus met lesboek (meerprijs), één lesdag en een examen;
- VCA Basiscursus met e-learning (inbegrepen), één lesdag en een examen;
- VCA Basiscursus met e-learning en een examen (zonder fysieke lesdag & lunch).
Wil je het VCA Basis examen liever op een andere locatie volgen? Dat kan!
AREHBO beschikt over een hooflocatie in Ede, en over een landelijk dekkend netwerk van 23 opleidingscentra waar de VCA-trainingen kunnen worden verzorgd. Hierdoor is er altijd een opleidingslocatie bij jou in de buurt.
- 23+ trainingslocaties door het hele land
- Incompany trainingen op aanvraag mogelijk
Bekijk hier ons cursusaanbod
Sorry, momenteel hebben we geen cursus vrij waarop aangemeld kan worden. Toch aanmelden? Stuur een e-mail naar info@arehbo.nl , of bel naar 0318 – 47 88 70 .
Voor wie is de VCA Basis e-learning en examen?
Ben jij een echte zelfstarter? Iemand die goed zelfstandig kan leren? Dan is de VCA Basiscusus e-learning en examen helemaal voor jou. Deze zelfstudie geeft jou alle mogelijkheden om jouw B-VCA diploma zelfstandig te halen. Na het bestuderen van jouw e-learning kom je bij ons op locatie het examen maken.
De VCA Basiscursus leert werknemers omgaan met risico’s die tijdens werkzaamheden aanwezig zijn. Als medewerker in de bouw- en techniekbranche wordt een VCA diploma vaak verplicht gesteld door opdrachtgevers. Een VCA Basiscursus laat namelijk goed zien dat jij weet hoe je veilig en gezond kan werken.
Cursuslocatie(s) mogelijkheden:
- Het is mogelijk om het examen mondeling af te leggen, neem hiervoor contact met ons op.
- Zelfstudie + Examen bij AREHBO veiligheidstrainingen, Keesomstraat 19 in Ed
- Op eigen locatie (bij minimaal 8 personen wordt VCA-cursus op iedere gewenste locatie in het land gegeven. Neem contact op voor de mogelijkheden.)
Schrijf je vandaag nog in voor de VCA Basiscursus e-learning bij AREHBO in Ede. Versterk je kennis en bewustzijn van veiligheid, gezondheid en milieu op de werkplek. Maak van jouw omgeving in Lunteren, Ede, Veenendaal, Barneveld en verder een veiligere plek om te werken. Meld je aan en zorg dat je goed voorbereid bent op potentiële risico’s.
Veelgestelde vragen
Je ontvangt uiterlijk drie weken vooraf de e-learningmodule. In 2–4 uur doorloop je de theorie zelfstandig en daarna leg je een examen af op locatie.
Het examen duurt 60 minuten en bestaat uit 40 meerkeuzevragen. Je bent geslaagd als je minimaal 28 vragen goed hebt.
De prijs bedraagt €142,- exclusief btw per persoon.
Via het officiële Centraal Diploma Register (CDR) kun je met je achternaam en geboortedatum controleren of je VCA Basis diploma nog geldig is en tot wanneer.
Bekijk hier hoe je je certificaat controleert in het VCA register:
Cornalie
Heb je een vraag?
Ons team van ervaren specialisten helpt je graag verder. Neem contact op voor meer informatie over onze veiligheidscursussen of brandbeveiligingsdiensten, en ontvang snel een passend antwoord.